ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

03.11.2020 / 10:38

ТОВ «Вінницягаз Збут» нагадує своїм споживачам про зміни, які стосуються права на отримання універсальної послуги

З початку нового року бюджетні організації та непобутові споживачі з договірною потужністю від 50 до 150 кВт втрачають право на отримання універсальної послуги, повідомляє Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП).

Так, з 1 січня 2021 року право побутових споживачів на отримання універсальної послуги лишається незмінним, а ось серед малих непобутових (зокрема бюджетних установ) таке право залишиться лише за тими, чия договірна потужність по об’єкту не перевищує 50 кВт.

Державний регулятор наголошує, що споживачі, яким згідно з положеннями пункту 13 розділу XVII Закону України «Про ринок електричної енергії» надано тимчасове право на отримання універсальної послуги (зокрема бюджетні установи), мають обрати електропостачальника за вільними цінами, у тому числі таким електропостачальником може бути електропостачальник, який забезпечував універсальну послугу, і укласти з ним договір про постачання електричної енергії споживачу (обрати відповідну комерційну пропозицію).

 «Особливо акцентуємо увагу на тому, що якщо споживач, який втрачає право на універсальну послугу, завчасно (до 31 грудня 2020 року) не обере електропостачальника за вільними цінами, то постачання електричної енергії на їх об’єкти буде здійснюватися на підставі договірних відносин з постачальником «останньої надії» протягом періоду, що не перевищує 90 днів від дати припинення строкового права на універсальну послугу», - наголосив директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

Нагадаємо, що ТОВ «Вінницягаз Збут» 24.07.2020 р. отримало ліцензію та стало постачальником електроенергії юридичним особам та фізичним особам-підприємцям.

Ознайомитися з умовами постачання електроенергії для бізнес-клієнтів можна на сайті компанії https://vngaszbut.104.ua/ua/electricity або в центральному офісі «Вінницягаз Збут».

Для укладання договору з ТОВ «Вінницягаз Збут» споживачу необхідно зателефонувати менеджеру та дізнатися про деталі співробітництва. Телефон для довідок: (0432) 66- 04-14.