ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

09.06.2020 / 18:09

На Вінниччині в травні на 45% зросло споживання газу

Споживачі газу Вінницької області в травні 2020 року використали 15,8 млн м куб блакитного палива, тоді як у травні минулого року споживання становило 10,9 млн м куб. Збільшення відбулось тому, що для опалення, через холодну погоду у травні, мешканці Вінницької області використовували газ, а не електроенергію. Одиниця енергії (кВт*год) газу, через поступове зниження ціни впродовж року вже в чотири рази дешевше за електроенергію.

Конфорка

Конфорка

У травні 2020 року клієнти «Вінницягаз Збут» збільшили споживання природного газу на 45% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Передусім це пов’язано з погодніми умовами – зниженням температури повітря, а також карантином, коли переважна більшість громадян залишалася вдома та інтенсивно споживала енергоресурс. На збільшення споживання газу також вплинуло значне зниження ціни газу, одиниця енергії якого в травні коштує 0,28 грн за кВт*год, що більше ніж вчетверо дешевше електроенергії.

«У травні покращився рівень розрахунків. Зокрема заборгованість побутових споживачів за природний газ станом на кінець травня 2020 року зменшилась на 56,4 млн грн.» - говорить  директор ТОВ «Вінницягаз Збут» Василь Сопільник.

ТОВ «Вінницягаз Збут» дякує відповідальним та сумлінним клієнтам, які знайшли можливість розрахуватися за спожитий газ вчасно.

Оскільки карантин в країні триває, хоч і з послабленнями, закликаємо клієнтів не наражати себе на небезпеку і не відвідувати людні місця. Аби розрахуватися за газ в безпечний спосіб і в будь-який час, можна скористатися спеціальними онлайн-сервісами 104, зокрема Особистим кабінетом, мобільними додатками 104 Mobile, вайбер-ботом 7104ua у Viber.