ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

06.03.2020 / 16:06

У Вінницькій області в два рази зросли онлайн платежі за газ

Майже 21 тис. платежів за газ через онлайн-системи здійснили клієнти "Вінницягаз Збут" у січні-лютому 2020 року. Це вдвічі більше, ніж в аналогічний період 2019 року.

Клієнти "Вінницягаз Збут" все частіше використовують онлайн системи для оплати за газ.  Найчастіше користуються сервісами iBox, iPay.ua, Portmone.com та EasyPay. 

"Зручність, доступність та оперативність – основні причини зростання електронних розрахунків. Онлайн платежі дозволяють заплатити за спожитий газ у зручний для клієнта час, без черг та з мінімальною комісією, або й взагалі без неї, залежно від обраної платіжної системи", - говорить директор "Вінницягаз Збут" Василь Сопільник.

Найпопулярнішою серед споживачів газу Вінниччини є система iBox. За 2 місяці 2020 року за допомогою цієї платіжної системи споживачі газу здійснили понад 7 тис. проплат. Це майже третина від усіх онлайн-платежів за січень-лютий поточного року.

Вдвічі зросла кількість розрахунків через платіжну систему iPay.ua. Якщо у січні-лютому минулого року нею скористалися майже 3 тис. споживачів, то в аналогічний період 2020 р. - понад 6 тис.

Стабільна динаміка розрахунків спостерігається через платіжну онлайн систему Portmone.com. За 2 місяці 2020 року за її допомогою здійснено понад 6,5 тисяч платежів, це на пів тисячі більше, ніж в аналогічний період 2020 р.

Мобільні та сучасні системи онлайн оплати зручні у розрахунках як для споживачів, так і для "Вінницягаз Збут", адже забезпечують швидке проведення платежів, їх обробку та відображення у клієнтській базі компанії.