ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

19.10.2018 / 11:28

Час оформити субсидію на опалювальний період

ТОВ «Вінницягаз Збут» нагадує споживачам, які мають право на пільги та субсидії, що для домогосподарств, які використовують природний газ для індивідуального опалення, житлова субсидія на опалювальний сезон розраховується з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Обслуговування споживачів

Обслуговування споживачів

Для отримання субсидії на опалювальний/неопалювальний період громадяни можуть звернутися до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення за місцем проживання. На підставі наданих документів органи соціального захисту визначають право на отримання громадянами соціальної допомоги. В подальшому, інформація про нараховану субсидію на оплату природного газу надається органами соціального захисту до ТОВ «Вінницягаз Збут».

У деяких випадках субсидія може бути призначена за минулий період. Зокрема, при зверненні протягом двох місяців з початку опалювального (неопалювального) сезону субсидія призначається з початку такого сезону. Подібна норма діє і відносно громадян, які перебувають у складних життєвих обставинах. Субсидія їм може бути призначена з дня виникнення відповідного права, але не більше ніж за 6 місяців до звернення за субсидією.

Громадянин, якому призначено житлову субсидію, зобов’язаний протягом 30 календарних днів проінформувати структурний підрозділ з питань соціального захисту населення про обставини для перерахунку призначеної житлової субсидії, зокрема, про зміну складу сім’ї, зареєстрованих осіб, переліку отримуваних житлово-комунальних послуг, виконавця послуг тощо.

За наявності змін у складі сім’ї обов’язково необхідно надати також довідку про склад сім’ї до ТОВ «Вінницягаз Збут», з метою правильного розрахунку соціальної норми житла та соціальних нормативів, в межах яких держава надає громадянам пільги на житлово-комунальні послуги.

У разі зміни розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, соціальних норм житла та соціальних нормативів житлово-комунального обслуговування, порядку обчислення розміру обов’язкової частки плати громадян та з інших підстав, органи соціального захисту населення здійснюють перерахунок житлової субсидії в межах установленого строку її призначення.

Після закінчення опалювального (неопалювального) сезону ТОВ «Вінницягаз Збут» проводить розрахунок невикористаних споживачами сум житлової субсидії станом на 01 травня та 01 жовтня, та повертає їх до державного бюджету.

Частина суми невикористаної внаслідок економії споживання енергоресурсів житлової субсидії на оплату комунальних послуг з постачання та розподілу природного газу для індивідуального опалення, що не перевищує вартості 100 куб. метрів природного газу на початок нового неопалювального сезону (станом на 1 травня поточного календарного року), повертається домогосподарству, яке забезпечило таку економію.

ТОВ «Вінницягаз Збут» закликає споживачів своєчасно сплачувати за спожитий природний газ.

Слідкуйте за Вашим споживанням блакитного палива та розрахунками. Використовуйте, при потребі, державну допомогу у вигляді житлової субсидії, що особливо важливо в опалювальний період.