ВІННИЦЯГАЗ ЗБУТ Меню
104

контакт-центр

Контакт-центр 0432 605 304

Контакт-центр0432 605 304

11.01.2016 / 12:02

Як укласти Договір

Типовий договір постачання природного газу врегульовує взаємовідносини споживача і постачальника газу. В ньому визначені обсяг, режим, строки, якість надання та порядок оплати послуг, права, обов`язки, відповідальність сторін тощо

Як укласти договір на отримання послуги з газопостачання

Як укласти договір на отримання послуги з газопостачання
ФОТО: 104.ua

Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 30.09.2015 р. № 2500 "Про затвердження Типового договору постачання природного газу побутовим споживачам" обумовлено, що постачання природного газу побутовому споживачу здійснюється на підставі договору постачання природного газу (далі - Договір). Нова форма Договору є типовою та публічною. Це означає, що умови встановлюються однаковими для всіх споживачів, а Договір може бути укладений лише шляхом приєднання споживача до запропонованого Договору в цілому. Договір не потребує двостороннього підписання.

Для забезпечення приєднання до умов Договору усіх діючих побутових споживачів, об'єкти яких знаходяться в межах закріпленої території постачальника із спеціальними обов'язками, ТОВ «Вінницягаз Збут» в установленому порядку надішле кожному побутовому споживачу Заяву-приєднання до умов Договору.

За відсутності зауважень до персоніфікованих даних у заяві-приєднанні та її змісту побутовий споживач зобов'язаний підписати заяву-приєднання та будь-яким способом повернути її ТОВ «Вінницягаз Збут». Заяву можна відправити поштою, особисто принести до абонвідділу і віддати фахівцю або опустити її в спеціальну скриньку. Якщо споживач не повернув постачальнику заяву-приєднання, фактом згоди споживача про приєднання до умов Договору (акцептування заяви-приєднання), є сплачений споживачем рахунок (квитанція) ТОВ «Вінницягаз Збут» за поставлений природний газ та факт споживання природного газу після офіційного опублікування договору ТОВ «Вінницягаз Збут» відповідно до вимог Правил, за умови, що у споживача відсутній інший діючий постачальник.

Тобто, фактом згоди Споживача про приєднання до умов Договору є:

  • підписана та повернута на адресу ТОВ «Вінницягаз збут» заява-приєднання; 
  • та/або сплачений рахунок (квитанція) ТОВ «Вінницягаз збут» за поставлений природний газ, починаючи з 01.01.2016 р. (у випадку, якщо споживач не повернув підписану Заяву-приєднання до ТОВ "Вінницягаз Збут");
  • та/або споживання природного газу, починаючи з 01.01.2016 р.

Якщо у споживача виникають питання щодо заяви-приєднання, він може звернутися до оператора Контакт-центру ТОВ "Вінницягаз Збут": (0432) 605-304, (067) 01-10-104, або ж поставити запитання через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua.

Заяву не потрібно заповнювати самотужки – автоматизована система формує заяву під кожного конкретного споживача. У разі, якщо абонента не влаштовує запропонований газопостачальною компанією варіант у графі щодо розрахунків  за Договором або ж спосіб оплати за цим Договором, споживач має змогу закреслити варіант компанії та вказати свій варіант перед поверненням. Адже саме споживач обирає зручний для нього варіант розрахунку. Споживач зобов'язується у місячний строк повідомити ТОВ «Вінницягаз Збут» про зміну будь-якої інформації та даних, зазначених в заяві-приєднанні. 

В який спосіб можна повернути підписану Заяву-приєднання до ТОВ "Вінницягаз Збут":

- передати через контролера;
- надіслати поштою;
- залишити у спеціальних скриньках в Центрах обслуговування клієнтів або відділах реалізації ТОВ "Вінницягаз Збут";
- принести особисто до Центрів обслуговування клієнтів або відділів реалізації ТОВ "Вінницягаз Збут".

На яку адресу відправляти листа, якщо споживач бажає відправити заяву-приєднання поштою: 

  • 21012, Вінницька область, м. Вінниця, пров. Костя Широцького, 24 (ТОВ «Вінницягаз Збут»)
  • 21001, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Шмідта, 32 (Центр обслуговування клієнтів) 

Якщо споживач бажає передати заяву особисто через оператора: 

  • м. Вінниця, вул. Шмідта, 32 – Центр обслуговування клієнтів
 

У разі незгоди споживача укладати договір з ТОВ «Вінницягаз Збут», визначеним законодавством суб`єктом ринку природного газу зі спеціальними обов'язками, та за відсутності укладеного в установленому порядку договору постачання природного газу з іншим постачальником, споживач не має права споживати природний газ із газорозподільної системи та має подати до Оператора ГРМ - ПАТ «Вінницягаз» - письмову заяву про припинення розподілу природного газу на його об'єкт.

Що буде, якщо не повернути підписану Заяву ТОВ «Вінницягаз Збут»?

У такому випадку фактом автоматичного приєднання до умов Договору є оплата за спожитий природний газ за квитанцією або підтверджений споживачем обсяг спожитого газу (зафіксовані та передані газопостачальній компанії обсяги спожитого газу).

 Типовий договір постачання природного газу побутовим споживачам та заява-приєднання до умов договору опубліковані в газеті Вінницької обласної ради  «Вінниччина» №99 від 23 грудня 2015 року.